Opis

Czy można przedstawić twórczość Wiliama Szekspira wśród niemilknących śmiechów i burz oklasków? Tak! Udało się to Kabaretowi Nowaki i Krzysztofowi Jaroszyńskiemu, czyli twórcom widowiska "Królestwo za uśmiech czyli Szekspir z jajami" Bez sekundy szkolnej nudy widz dowiaduje się wiele o sztukach: Sen nocy letniej, Makbet, Wesołe Kumoszki z Windsoru, Otello, Burza, Hamlet, Król Lear. Jakim człowiekiem był Szekspir i jak powstawały jego dzieła poznacie państwo w skrzących się humorem skeczach i monologach.

Spektakl "Królestwo za uśmiech czyi Szekspir z jajami" to dawka rozrywki, śmiechu i sztuki na najwyższym poziomie. Niemal dwugodzinny spektakl to okazja do świetnej zabawy podczas programu, którego nie zobaczysz w żadnej telewizji, kabaretowym show czy internetowym portalu.

Ten wyjątkowy projekt, czerpiący z tego, co najlepsze w kabarecie i teatrze tworzy zaskakującą, zupełnie nowatorską jakość. Kabaret Nowaki i Krzysztof Jaroszyński chcą w ten sposób uczcić rocznicę śmierci i narodzin Williama Szekspira. Premiera spektaklu odbyła się w 450 rocznicę urodzin Williama Szekspira.

Kim była żona Szekspira? Kto był jego szefem? Jak wspominają go rodzice? Co myśli sam o sobie? Co by się stało gdyby pisał współcześnie? Te i inne smakowite szczegóły odnajdziecie w tym błyskotliwym spektaklu.

Dodatkowe informacje

Kontakt

Mirosław Promny
e-mail: mirek@kabarety.com.pl
tel. 604 528 028